Top
g
rollerturkey

hakkımızda

RollerTurkey ve RollerTurkey SkinCare Adviceera Danışmanlık Hizmetlerine ait alt markalardır.

2019 yılında Antik Çin’den günümüze hem cildinize hem ruhunuza bakım yapmanın en doğal yolunu sizinle buluşturmak için yola çıktık.

Antik güzellik felsefesi cilt masajını yeni bir trend haline getirmeyi amaçladık. Bunu yaparken müşteri memnuniyeti, hizmet kalitesini ve her daim yenilenen bir ürün yelpazesine sahip olmayı önceliğimiz haline getirdik.

Türkiye’nin ilk sertifikalı ürünlerine ve ilk distribütörlük unvanına sahibiz. Ürünlerimizi üç farklı fabrikadan tedarik ederken orijinallik testlerine tabii tutarak beğeninize sunuyor böylelikle gönül rahatlığı ve güvenle %100 doğal taş olduklarına dair sertifikalarıyla gönderim yapıyoruz.

Sizi de günden güne geliştirdiğimiz tamamen doğal taş silindir tutma sapı ve kararma yapmayan ses çıkarmayan çinko aparatlarla yeni nesil sessiz roller deneyimine davet ediyoruz.

Farklı ihtiyaçlara çözümler üretmekteyiz. Bu yüzden perakende satışlarımızın yanı sıra toptan satış imkânı da sunuyoruz. Bizimle iletişime geçerek teklif alabilir, aynı kalite ve özenle markanıza değer katabilirsiniz.

m
m

Dokunuşlar

Mutluluk veren dokunuşlar sloganımızla, sizlerin hem cildine hem ruhuna doğanın doğal güzelliğini ulaştırma çabası içerisindeyiz.

m
m

Tasarım

Her ürünümüz ürün grubuna ait şık bir tasarım kutu ile gelmektedir. Roller ve Gua Shalar ürüne özel sünger kesimli, yaldızlı bir kutu ile gelirken. Serumlarımız şık kargo kutusu içerisinde özel damla tipi bir tasarımla size ulaşır. Yüz masaj aletlerinin tümü baskılı bez kesesiyle gönderilir.

m
m

Dizayn

Doğal taş ürünlerimiz ürünlerin doğallığına zarar verilmeden sizin kullanımınız için en güzel şekilde özelleştirilir. Sessiz roller deneyimi, kararma yapmayan çinko kısımlar, daha dolgun doğal taş tutma kısımları ve fazlası...

m
m

Sertifikalı Ürünler

Doğal taş olan facial rollerlarımız üretimlerin ardından test merkezlerine gönderilerek orjinallik sertifikalarını almaktadırlar.

m
m

Kargo

Size en hızlı şekilde ürünleri ulaştırma adına siparişleriniz 1-2 iş günü içerisinde kargoy firmasına teslim edilir ve kargo firmasına bağlı olarak çıkışının ardından 1-3 iş gününde de teslim edilir.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Reset Password